O Mnie

Dr
Anna Litman

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyłam w 2012r.
W roku 2013 rozpoczęłam pracę jako lekarz rezydent w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii WSzS w Białej Podlaskiej.

Specjalizuję się w:

  • Anestezjologii
  • Intensywnej Terapii
  • Medycynie Estetycznej
Anna Litman

O mnie

W 2014r. rozpoczęłam dwuletnie studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej prowadzone przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Ukończyłam również kurs organizowany przez Aesth Medic Trainings w zakresie nici PDO i nici haczykowych.

Aktualnie prowadzę własny gabinet medycyny estetycznej, w którym chcę przyczyniać się do poprawy jakości życia moich Pacjentów. Uważam, że zabiegi medycyny estetycznej bardzo dobrze realizują to zadanie. Pacjent jest wizytówką lekarza medycyny estetycznej, a zdrowie i naturalny wygląd to cele jakie powinny przyświecać każdej wizycie. Przed przystąpieniem do pracy chcę dobrze poznać potrzeby moich Pacjentów, aby doradzić najlepsze dla nich rozwiązania. Powiem też, jakich dokładnie rezultatów należy się spodziewać. Zależy mi na tym, aby w moim gabinecie Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo.